Prawo gospodarcze 

Prowadzenie własnej firmy wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy na temat prawa. To jednak zrozumiałe, że nie każdy człowiek doskonale zna wszystkie przepisy, dlatego warto korzystać z profesjonalnej pomocy w zakresie dziedziny, jaką jest prawo gospodarcze. Nasza Kancelaria znajduje się w Płocku, dlatego zainteresowanych poradami, sporządzaniem dokumentów, reprezentowaniem przed organami itd., którzy prowadzą biznes w tym mieście lub jego okolicach zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Prawo gospodarcze jest zbiorem podstawowych aktów prawnych, których celem jest regulacja stosunków gospodarczych. Dotyczy to zarówno relacji przedsiębiorstw z innymi firmami, jak i państwa z danym podmiotem. Prawo gospodarcze dzieli się na prywatne i publiczne. W pierwszym przypadku dotyczy ono przede wszystkim stosunku firm z konsumentami i innymi przedsiębiorstwami. Drugi przypadek reguluje natomiast relacje państwa z firmami.

Nasza Kancelaria oferuje doradztwo w obu wskazanych wyżej dziedzinach tj. w zakresie prawa prywatnego, jak i publicznego. Oferujemy udzielanie zarówno jednorazowych porad prawnych, jak i wejście w stałą współpracę z Klientem. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie. Wiemy bowiem, że nie każdy człowiek zna doskonale prawo, dlatego naszym celem jest wytłumaczenie poszczególnych zagadnień.

W ofercie Kancelarii znajduje się między innymi udział w spotkaniach z Klientami i kontrahentami oraz opiniowanie różnych pism prawnych. Zajmujemy się również sporządzaniem dokumentów, takich jak umowy, wnioski, formularze do KRS etc. Możemy również brać udział w negocjacjach, jak i reprezentować przedsiębiorstwo przed sądami powszechnymi wszystkich instancji, a także organami administracji publicznej. W ramach prowadzonej współpracy zajmujemy się także sprawami pracowniczymi, windykacją należności, ubieganiem się o odszkodowania, doradztwem w zakresie zamykania i otwierania działalności gospodarczej.

W razie jakichkolwiek pytań lub ewentualnego zainteresowania naszymi usługami zapraszamy do kontaktu z naszym biurem celem umówienia spotkania. Ceny poszczególnych usług są zależne od specyfiki sprawy i każda z nich podlega indywidualnym ustaleniom.