Pomoc prawna

Istnieje wiele sytuacji, które sprawiają, że potrzebna jest nam pomoc prawna. W każdym przypadku oferujemy indywidualne podejście do sprawy oraz pełną wyrozumiałość dla Klienta.

Oferujemy szeroki zakres usług, dlatego naszymi Klientami są zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorcy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, co pozwala nam prowadzić sprawy w szybkim tempie i w sposób rzetelny. Pomoc prawna dotyczy chociażby reprezentacji Klientów przed sądami i organami administracji publicznej oraz sporządzanie pism procesowych. Nierzadko jesteśmy proszeni o pomoc w zakresie sporządzenia oraz opiniowania umów i innych dokumentów. Bierzemy, także udział podczas negocjacji i postępowań mediacyjnych.

Współpracujemy ściśle z innymi kancelariami (notarialnymi, adwokackimi itp.), dzięki czemu nasze usługi podparte odpowiednim doświadczeniem i wiedzą opartą na relacjach z innymi specjalistami. Zdajemy sobie, bowiem sprawę, że ciężko jest posiadać biegłość w zakresie każdej dziedziny prawa.

Oferowana przez naszą Kancelarię pomoc prawna jest skierowana głównie do osób potrzebujących usług związanych z zastępstwem prawnym, prawem pracy, prawem rodzinnym i opiekuńczym, prawem handlowym, prawem spadkowym, prawem umów, odszkodowaniami i ubezpieczeniami oraz prawem gospodarczym. Oczywiście wspomniana pomoc prawna może dotyczyć, także innych dziedzin. dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią.

Możemy udzielić jednorazowej porady, ale zapraszamy, także do stałej współpracy. Sposoby rozliczeń są zależne od preferencji Klienta, ponieważ stawiamy na jego komfort i naszą elastyczność. Zawsze oferujemy ceny adekwatne do wykonywanych przez nas działań.

Wiemy, że najczęściej korzystanie z pomocy prawnej nie jest łatwym doświadczeniem, dlatego zawsze jesteśmy w pełni wyrozumiali. Staramy się, także w prosty sposób tłumaczyć dane zagadnienia prawne, tak aby Klient w przyszłości mógł uniknąć kłopotów.