Prawnik, radca prawny, adwokat w Płocku

Kancelaria oferuje szeroki zakres usług związany z pomocą prawną. Założyciel Kancelarii – radca prawny Paweł Welenc to prawnik działający na terenie Płocka, z bogatym doświadczeniem, które pozwala całej firmie się rozwijać, ale przede wszystkim skutecznie rozwiązywać sprawy, z którymi przychodzą Klienci. Jedną z naczelnych zasad działania Kancelarii jest zawsze wyrozumiałe i indywidualne podejście do każdej sprawy i każdego Klienta.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie da się być specjalistą w każdej dziedzinie prawa, dlatego Kancelaria współpracuje z takimi specjalistami jak np. notariusz czy adwokat. Kancelaria mieści się w Płocku i właśnie to miasto oraz jego okolice stanowią główne centrum jej działania, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby pomóc Klientom z innych miast.

Wiemy, że dla wielu osób prawo jest zawiłe i skomplikowane, czyli po prostu niezrozumiałe. Trudno się temu dziwić, kiedy większość aktów oficjalnych aktów prawnych jest napisanych w specyficznym języku. Z tego powodu, dbając o komfort Klienta, tłumaczymy wszelkie potrzebne zagadnienia, dzięki czemu ten nie tylko wie, jak wygląda przeprowadzane przez nas postępowanie, ale może ustrzec się przed podobnymi, ewentualnymi kłopotami w przyszłości.

W każdym przypadku, prowadzimy sprawy, dbając przede wszystkim o dobro naszych Klientów. Obsługujemy zarówno osoby fizyczne jak i firmy. Oferujemy pomoc prawną w zakresie jednorazowych konsultacji, ale możemy również wejść w stałą współpracę. Ceny naszej Kancelarii są ustalane w sposób indywidualny, , co jest związane ze specyfiką konkretnej sprawy, nakładami pracy prawnika, jak i dziedziną prawa, której dotyczą nasze działania. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą, zapewniając pełną poufność i wyrozumiałość.

W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu (np. poprzez pocztę elektroniczną, formularz kontaktowy, telefon) celem ustalenia spotkania w relacji Klient – prawnik. Kancelaria znajduje się przy ul. Synagogalnej 4 lok. 8 w Płocku.